» خرید سیمکارت همسان دائمی رایتل

متقاضیان در بازه زمانی ۲۱ مهرماه تا پایان سال ۹۷، امکان دریافت شماره مشابه سیم کارت دائمی فعلی خود را از رایتل در قالب یک سیم‌کارت با پیش شماره خوش آهنگ ۰۹۲۰ به‌همراه هدایای آغازین دارند. مشخصات هدایای آغازین به شرح زیر است:

اینترنت ۱ گیگابایت ۱ دوره ۳۰ روزه
تماس صوتی رایتلی ۱۰۰۰ دقیقه ۱ دوره ۳۰ روزه

در این طرح، برای متقاضیان خرید سیم‌کارت دائمی ۷۵% تخفیف در نظر گرفته شده است؛ یعنی فقط با پرداخت پرداخت ۳۰ هزار تومان (بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده) سیم‌کارت دائمی رایتل مشابه شماره سیم‌کارت فعلی خود را خواهند داشت.
مشترکین سیم‌کارت دائمی تلفن همراه سایر اپراتورها که تمایل به استفاده از مزایای سیم‌کارت دائمی رایتل دارند، می‌توانند شماره مشابه سیم‌کارت فعلی خود را با پیش شماره ۰۹۲۰ دریافت کنند و از مزایای زیر بهره‌مند شوند:

  • پوشش سراسری
  • اینترنت پرسرعت همراه
  • پایین‌ترین تعرفه خدمات در کشور
  • بسته‌های جذاب و متنوع متناسب با نیاز هر مشترک

نحوه خرید سیم‌کارت

متقاضیان خرید سیم‌کارت دائمی می‌توانند با مراجعه به صفحه ثبت نام و خرید سیم کارت / طرح شماره همسان و فروشگاه‌های رایتل نسبت به درخواست برای دریافت شماره دائمی رایتل (۰۹۲۰) مشابه شماره سیم‌کارت دائمی خود اقدام کنند؛ قبل از شروع ثبت‌نام، پیامکی از سوی رایتل به شماره اعلام شده، ارسال می‌شود که حاوی یک کد است. متقاضی می‌تواند، نسبت به اعلام/ درج کد اقدام و در صورت صحت کد، امکان ثبت نام و خرید شماره سیم‌کارت دائمی رایتل، مشابه شماره سیم‌کارت دائمی فعلی خود را خواهد داشت.

نکات:

  • سقف اعتبار این نوع سیم‌کارت، ۳۰ هزار تومان در هر دوره صورت‌حساب است.
  • امکان ترابرد خروجی برای خریداران این محصول، علاوه بر پرداخت تمامی بدهی ها در زمان درخواست، تنها به شرط پرداخت مبلغ ۹۰۰,۰۰۰ ریال (بدون احتساب مالیات برارزش افزوده) به عنوان تفاوت بهای قیمت سیم‌کارت طرح حاضر با قیمت مصوب ۱,۲۰۰,۰۰۰ ریال وجود دارد.

ثبت نام و خرید

نظرات خود را ثبت کنید

۰ دیدگاه