آشنایی با اپراتور آپتل

سیمکارت آپتلشرکت نگین تل که پس از تلاش های مستمر، عصر سه شنبه دهم اسفندماه سال ۱۳۹۵ موفق به کسب پروانه اپراتور مجازی (MVNO) از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور شده بود، سیم کارت های خود را با نام تجاری آپ‌تل در اختیار تعداد محدودی از مشترکین ویژه و کارمندان منتخب آسان پرداخت پرشین (آپ) قرار داد. این شرکت قصد دارد که با ارائه این سیم کارت‌ها با سرشماره ۰۹۹۹۱ خدماتی متنوع و جذاب را بر پایه فناوری‌های LTEو +۴ G در حوزه پرداخت، سلامت همراه و NFC در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

خرید سیم کارت

سیم کارت دائمی آپتل از طریق اپلیکیشن آپ و یا شرکت در مزایده شماره های رند، قابل خریداری بوده که پس از تکمیل مراحل ثبت نام، از طریق پست به صورت رایگان برایتان ارسال می شود.

در صورتی که از مشترکین وفادار آسان پرداخت (آپ) هستید و یا کد دعوت از دوستان دریافت کرده اید، از تخفیف ویژه آپتل در زمان خرید سیم کارت بهره مند شوید.

لازم به ذکر است؛ پس از اینکه هریک از شماره های آپتل برای اولین بار راه اندازی شود، یک بسته افزایشی به صورت پیش فرض بر روی آن فعال است. برای آگاهی از بسته ها و طرح های تشویقی آپتل اینجا کلیک کنید.

صورتحساب و اعتبار

سقف اعتبار تمامی سیم کارت های دائمی آپتل در هر دوره یک ماهه ۵۰ هزار تومان بوده و پیش از رسیدن به این سقف، از مشترکین تقاضا می شود که هزینه های ارتباطی خود را بپردازند.

چنانچه میزان مصرف شما بیش از ۵۰ هزار تومان در ماه است؛ شما می توانید با افزایش اعتبار، مابقی هزینه های خود را در طی یک دوره پرداخت نمایید. در صورتی که میزان افزایش اعتبار شما بیش از حد مصرفتان در ماه باشد، باقی مانده آن در حساب ماه آینده شما منظور می گردد.

لازم به ذکر است؛ کلیه هزینه های خدمات رومینگ و تماس بین الملل، از میزان اعتبار کسر شده و طرح ها و بسته های آپتل تنها به منظور مصارف داخل کشور می باشد.

افزایش اعتبار و یا پرداخت قبض از طریق کد #۹۹* ، اپلیکیشن آپ و یا کد #۷۳۳* امکان پذیر است.

خدمات

 پوشش سراسری
تمامی سیم کارت های دائمی آپتل در تمام نقاط ایران دارای پوشش و آنتن دهی سراسری است.

• اینترنت LTE و +۴G

آپتل به عنوان ارائه دهنده خدمات تلفن همراه، اینترنت پرسرعت بی سیم را بر پایه فناوری های LTE و +۴G به شما ارائه می دهد. به منظور بهره مندی از خدمات آپتل در مناطق تحت پوشش شبکه، کافی است اینترنت تلفن همراه خود را فعالسازی کنید.
• تماس بین الملل
اگر در داخل ایران هستید و می خواهید با هزینه های کمتر و مقرون به صرفه تری با کشورهای دیگر تماس بگیرید، می توانید از طرح بین الملل آپتل بهره مند شوید.
 • رومینگ
با استفاده از طرح رومینگ، از خدمات مکالمه، اینترنت و پیامک آپتل در دیگر کشورها برخوردار شوید. برای بهره مندی از این سرویس، کافی است در قسمت تنظیمات تلفن همراه خود، گزینه Roaming  را به حالت روشن قرار دهید.
• کیف پول
در صورتی که از مخاطبان مشترک آپتل و اپلیکیشن آپ هستید، می توانید امتیازهای دریافتی خود را در کیف پول خود ذخیره کرده و با استفاده از آن از خدمات ویژه آپتل و اپلیکیشن آپ برخوردار شوید.